Zamówienie w realizacji

Oferty pracy w AGDhome.pl

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Magazynier - Kierowca - nr. ref. MAGAZYN

Główne obowiązki:

- przyjmowanie i wydawanie dostaw,

- rozładunki i załadunki samochodów ciężarowych,

- przygotowywanie wysyłek kurierskich,

- wydawanie odbiorów osobistych,

- dostawy do Klientów,

Wymagania:

- uczciwość,

- prawo jazdy kat. B,

- dobry stan zdrowia,

- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,

warunkiem zatrudnienia kandydata jest aktualny status osoby bezrobotnej w Urzędzie Pracy w Warszawie ul. Ciołka.

Kierowca - Dostawca nr. ref. DOSTAWCA

- dostawy sprzętu AGD na terenie Warszawy i okolic samochodem dostawczym do Klientów i firm,

- rozładunki i załadunki samochodów,

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- udokumentowane doświadczenie na stanowisku Kierowcy - Dostawcy minimum 1 rok,

- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Handlowiec w sklepie internetowym nr. ref. HANDLOWIEC

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • sprzedaż produktów z branży AGD, RTV, Armatura Kuchenna,
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami sklepu,
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne dla Klientów sklepu,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • opcjonalnie wypisywanie listów kurierskich oraz wprowadzanie dokumentów do systemu.

Wymagania:

  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • znajomość branży AGD, RTV będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zasad funkcjonowania portali aukcyjnych oraz zakupowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie, posiadasz odpowiednie kwalifikacje zawodowe prosimy o przesyłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@agdhome.pl podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Nasze ogłoszenia znajdziesz również na portalach Gumtree.pl oraz Pracuj.pl